Komisje Rady Powiatu

Wersja do druku

 

        KOMISJA REWIZYJNA – 5 osób

1. Przewodniczący – Sławomir Spaczyński

2. Z-ca – Jerzy Lechowski

3. Sekretarz – Jerzy Znojek

4. Członek – Jerzy Woźniak

                               5. Członek – Stefan Zasada

 

  

 

KOMISJA BUDŻETU I FINANSÓW – 5 osób

1. Przewodniczący – Jerzy Znojek

2. Bogusław Chałuda

3. Władysław Stępień

4. Ryszard Barna

5. Marek Długosz

6. Jan Walasek

 

 

 

KOMISJA ZDROWIA, OPIEKI

SPOŁECZNEJ I BEZPIECZEŃSTWA

PUBLICZNEGO – 7 osób

1. Przewodniczący – Zbigniew Koniusz

2. Ryszard Barna

3. Roman Szczygieł

4. Sławomir Spaczyński

5. Jerzy Woźniak

6. Piotr Zachariasz

7. Jerzy Mucha

 

 

 

KOMISJA ROLNICTWA, LEŚNICTWA

I OCHRONY ŚRODOWISKA – 6 osób

1. Przewodniczący – Stefan Zasada

2. Jerzy Mucha

3. Bogusław Chałuda

4. Andrzej Kozera

          5. Marek Długosz

6. Henryka Musiał

          7. Jan Walasek

 

 

KOMISJA ROZWOJU GOSPODAR.,

PROMOCJI, OŚWIATY, KULTURY,

TURYSTYKI I SPORTU - 7 osób

1. Przewodniczący – Jerzy Lechowski

2. Zbigniew Koniusz

3. Andrzej Kozera

4. Roman Szczygieł

5. Piotr Zachariasz

6. Władysław Stępień

7. Henryka  Musiał

 

 

  1. RYSZARD BARNA
    - Członek Komisji Budżetu i Finansów
    - Członek Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej  i Bezpieczeństwa Publicznego
  2. BOGUSŁAW CHAŁUDA
    - Członek Komisji Budżetu i Finansów
    - Członek Komisji Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony  Środowiska
  3. MAREK DŁUGOSZ
    - Członek Komisji Budżetu i Finansów
    - Członek Komisji Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska
  4.  ZBIGNIEW KONIUSZ
    - Przewodniczący Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i   Bezpieczeństwa Publicznego
    - Członek Komisji Rozwoju Gospodarczego, Promocji,    Oświaty, Kultury, Turystyki i Sportu
  5. ANDRZEJ KOZERA
    - Członek Komisji Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska,
    - Członek Komisji Rozwoju Gospodarczego, Promocji, Oświaty, Kultury, Turystyki i Sportu
  6. JERZY LECHOWSKI
    - W-ce Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
    - Przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego,  Promocji, Oświaty, Kultury, Turystyki i Sportu
  7. JERZY MUCHA
    - Członek Komisji Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska 
    - Członek Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego
  8. HENRYKA MUSIAŁ
    - Członek Komisji Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska,
    - Członek Komisji Rozwoju Gospodarczego, Promocji, Oświaty, Kultury, Turystyki i Sportu
  9. SŁAWOMIR SPACZYŃSKI
    - Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
    - Członek Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego
  10. WŁADYSŁAW STĘPIEŃ
    - Członek Komisji Budżetu i Finansów
    - Członek Komisji Rozwoju Gospodarczego, Promocji, Oświaty, Kultury, Turystyki i Sportu   
  11. ROMAN SZCZYGIEŁ
    - Członek Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego
    - Członek Komisji Rozwoju Gospodarczego, Promocji, Oświaty, Kultury, Turystyki i Sportu
  12. JERZY WOŹNIAK
    - Członek Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego
    - Członek Komisji Rewizyjnej
  13. PIOTR ZACHARIASZ
    - Członek Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego
    - Członek Komisji Rozwoju Gospodarczego, Promocji, Oświaty, Kultury, Turystyki i Sportu
  14. STEFAN ZASADA
    - Przewodniczący Komisji Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska
    - Członek Komisji Rewizyjnej
  15. JERZY ZNOJEK
    - Członek Komisji Rewizyjnej  
    - Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów

 


Statystyki bieżącej stronyWyświetleń: 2961

Wprowadził(a) do systemu: Przemysław Rasała, data: 2006-11-27 10:44:03
Opublikował(a): Przemysław Rasała, data publikacji: 2009-06-30 12:57:49
Ostatnia zmiana: Michał Klamiński, data: 2013-09-09 09:26:11
Rejestr zmian bieżącej strony
Archiwalne wersje tej strony