Wersja archiwalna z dnia 2004-06-02 22:02:41
|
ORGANIZACJA LICEUM
Dyrektor liceum sprawuje funkcję zgodnie z ustawą o systemie oświaty i Kartą Nauczyciela oraz szczegółowym zakresem czynności ustalonym przez Starostę powiatu pińczowskiego.
W przypadku nieobecności dyrektora jego obowiązki pełni wicedyrektor lub upoważniony pisemnie członek rady pedagogicznej.
Dyrektor liceum może skreślić ucznia z listy uczniów na podstawie uchwały rady pedagogicznej.
STRUKTURA ORGANIZACJI LICEUM
Uczniowie:
KLASY PONADPODSTAWOWE |
L.P. |
KLASA |
LICZBA UCZNIÓW |
PROFIL |
1 |
IV A |
31 |
Matematyczno-fizyczny |
2 |
IV B |
35 |
Matematyczno-fizyczny |
3 |
IV C |
37 |
Matematyczno-fizyczny |
4 |
IV D |
26 |
Biologiczno-chemiczny |
5 |
IV E |
34 |
Ogólny |
6 |
IV E |
34 |
Ogólny |
KLASY PONADGIMNAZJALNE |
L.P. |
KLASA |
LICZBA UCZNIÓW |
PRZEDMIOTY REALIZOWANE W STOPNIU ROZSZERZONYM |
1 |
I A |
32 |
Matematyka, fizyka i astronomia, chemia |
2 |
I B |
31 |
Matematyka, fizyka i astronomia, chemia |
3 |
I C |
32 |
Biologia, chemia, fizyka i astronomia |
4 |
I D |
34 |
Język polski, historia, języki obce |
5 |
I E |
31 |
Fizyka i astronomia, chemia, biologia, geografia |
6 |
I F |
34 |
Fizyka i astronomia, chemia, biologia, geografia |
7 |
II A |
32 |
Matematyka, fizyka i astronomia, chemia |
8 |
II B |
33 |
Matematyka, fizyka i astronomia, chemia |
9 |
II C |
31 |
Biologia, chemia, fizyka i astronomia |
10 |
II D |
27 |
Język polski, historia, języki obce |
11 |
II E |
28 |
Fizyka i astronomia, chemia, biologia, geografia |
12 |
II F |
29 |
Fizyka i astronomia, chemia, biologia, geografia |
Nauczyciele:
L. P. |
IMIĘ I NAZWISKO |
PROWADZI ZAJĘCIA Z PRZEDMIOTU(ÓW) |
STATUS |
1 |
Ks. Jacek Kopeć |
Religia |
Nauczyciel dyplomowany |
2 |
Ks. Waldemar Pawlik |
Religia |
Nauczyciel mianowany |
3 |
Agnieszka Miernik |
Język polski i wiedza o kulturze |
Nauczyciel mianowany |
4 |
Tomasz Pietrzykowski |
Język polski i wiedza o kulturze |
Nauczyciel mianowany |
5 |
Teresa Wojciechowska |
Język polski i wiedza o kulturze |
Nauczyciel dyplomowany |
6 |
Sylwia Smaczyńska |
Język polski i wiedza o kulturze |
Nauczyciel stażysta |
7 |
Ilona Wilk |
Język polski |
Nauczyciel kontraktowy |
8 |
Stanisław Kowalczyk |
Język angielski |
Nauczyciel mianowany |
9 |
Danuta Socha |
Język angielski |
Nauczyciel mianowany |
10 |
Justyna Szafraniec |
Język angielski |
Nauczyciel mianowany |
11 |
Gabriela Wiewiór |
Język angielski |
Nauczyciel stażysta |
12 |
Agnieszka Czarnota |
Język niemiecki |
Nauczyciel dyplomowany |
13 |
Urszula Klaczak |
Język niemiecki |
Nauczyciel dyplomowany |
14 |
Aleksandra Szóstak |
Język rosyjski |
Nauczyciel mianowany |
15 |
Beata Oleksy |
Matematyka ,technologia informacyjna |
Nauczyciel mianowany |
16 |
Anna Oleszak |
Matematyka |
Nauczyciel dyplomowany wicedyrektor liceum |
17 |
Maria Nowak - Sokołowska |
Matematyka |
Nauczyciel mianowany |
18 |
Mirosława Tutaj |
Matematyka |
Nauczyciel dyplomowany |
19 |
Anna Pawłowska |
Historia |
Nauczyciel mianowany doktor nauk humanistycznych |
20 |
Krzysztof Roliński |
Historia |
Nauczyciel mianowany |
21 |
Marzena Prażuch |
Geografia |
Nauczyciel dyplomowany |
22 |
Eugeniusz Bogacz |
Fizyka i astronomia |
Nauczyciel dyplomowany dyrektor liceum |
23 |
Grażyna Drej |
Fizyka i astronomia |
Nauczyciel mianowany |
24 |
Wojciech Koza |
Fizyka i astronomia technologia informacyjna |
Nauczyciel mianowany |
25 |
Teresa Pisarek |
Biologia |
Nauczyciel dyplomowany |
26 |
Katarzyna Opis |
Biologia |
Nauczyciel stażysta |
27 |
Iwona Parkita |
Chemia technologia informacyjna |
Nauczyciel mianowany |
28 |
Inez Sarwa |
Chemia |
Nauczyciel mianowany |
29 |
Leszek Kosela |
Przysposobienie obronne |
Nauczyciel mianowany |
30 |
Krzysztof Marszalik |
Wychowanie fizyczne |
Nauczyciel dyplomowany |
31 |
Aleksander Staniszew |
Wychowanie fizyczne |
Nauczyciel dyplomowany |
32 |
Dorota Wites |
Wychowanie fizyczne |
Nauczyciel dyplomowany |
33 |
Tadeusz Bartos |
Zajęcia artystyczne |
Nauczyciel mianowany |
34 |
Marta Stępień |
Pedagog szkolny |
Nauczyciel mianowany |
35 |
Małgorzata Połetek |
Bibliotekarz szkolny |
Nauczyciel mianowany |
Pracownicy administracji i obsługi:
L.P. |
IMIĘ I NAZWISKO |
STANOWISKO |
1 |
Kazimiera Karpińska |
Główny księgowy |
2 |
Ryszard Kozera |
Kierownik gospodarczy |
3 |
Kazimiera Fijałkowska |
Starszy referent |
4 |
Grażyna Borek |
Księgowa |
5 |
Maria Koza |
Starsza woźna |
6 |
Grażyna Morawska |
Woźna |
7 |
Walentyna Lotko |
Woźna |
8 |
Grażyna Morawska |
Woźna |
9 |
Anna Fijałkowska |
Woźna |
10 |
Jolanta Bębenek |
Woźna |
11 |
Emila Kręcisz |
Woźna |
12 |
Zdzisława Idziak |
Woźna |
13 |
Mieczysław Domagała |
Konserwator |
14 |
Andrzej Bania |
Dozorca |
15 |
Józef Massalski |
Dozorca |
|