Przerwanie prac z udziałem mieszkańców

2020-03-26 15:08:35 Aktualności

Modernizacja ewidencji gruntów i budynków dla obrębów gminy Pińczów - przerwanie prac z udziałem mieszkańców. Firma geodezyjna RGPROJEKT Sp. z o.o. z Krakowa, wykonująca prace związane z modernizacją ewidencji gruntów i budynków, w porozumieniu ze Starostwem Powiatowym w Pińczowie, podjęła decyzję o zawieszeniu prac geodezyjnych z udziałem mieszkańców.

Decyzja związana jest z ogłoszonym na obszarze Polski stanem epidemii i podyktowana dobrem i bezpieczeństwem nas wszystkich.
W związku z tym odwołane jest ustalenie z udziałem właścicieli działek, przebiegu granic obrębów ewidencyjnych dla obrębów:
Kopernia, Brzeście, Włochy, zaplanowane na okres od 30 marca do 8 kwietnia 2020 roku.
Prace związane z ustalaniem przedmiotowych granic wznowione zostaną w terminie późniejszym, po odwołaniu stanu epidemii, a właściciele działek zostaną o tym ponownie poinformowani.
W przypadku pytań jesteśmy do dyspozycji: tel. 12 444 55 99, mail: biuro@rgprojekt.com